Pragniemy... Nieba? Jest w nas to pragnienie? Czym się wyraża? Do jakich wyborów nas prowadzi? Czy je pielęgnujemy? A może jest tylko (aż!) pragnienie... pragnienia? 

W każdym miesiącu przyglądamy się życiu kilku świętych niewiast. Podczas naszych spotkań na żywo na koniec miesiąca okazuje się... że - choć to wcale nie było „zaplanowane” - jakieś wątki wybrzmiewają mocno. Bardzo mocno! Np. kiedyś - relacja z mamą, droga cierpienia czy wybory. Jest pewne przeczucie, że jutro wybrzmi temat pragnienia.A także walki i pokoju. Temat także i pragnienia Nieba... nie tylko dla siebie!

7.06 (w piątek) o godz. 20:30 zaczynamy spotkanie - rozważanie - dzielenie, przybliżanie sobie Nieba! Nawiązywanie relacji z niezwykłymi kobietami, które towarzyszyły nam w maju. Szykujcie już kubki na herbatę (może do wieczora trochę upał odpuści). Będzie oczywiście modlitwa! Będzie moc inspiracji do formacji! Będzie doborowe towarzystwo - m.in. św. Rita i św. Joanna d’Arc i będzie pdf do pobrania dla uczestniczek spotkania

Nie trzeba się zapisywać! 
Wystarczy zalogować się na https://ubogacona.pl i kliknąć w link - który będzie dostępny już ok. kwadrans wcześniej.


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.