Tydzień Między Niewiastami, czyli nasz wyjątkowy czas!

Tydzień Między Niewiastami jest okazją do:
- przypomnienia sobie o tym, jak ważne są relacje między niewiastami 
- przyjrzenia się naszym relacjom z innymi kobietami
- odkrywania nowych sposobów, by je pielęgnować

A w tym roku to świętowanie będzie przebiegało pod hasłem...

Niewiasty listy piszą!

Relację między niewiastami można pielęgnować na różne sposoby. Jednym z nich jest właśnie pisanie listów! I - jak się okazuje - przez wieki był to jeden z najpopularniejszych (i możliwych) sposobów. Ale dziś również można swobodnie i bardzo owocnie z niego korzystać! :-)

 

Zobacz zaproszenie do przeżywania Tygodnia Między Niewiastami 

 

 

W tym wyjątkowym tygodniu:

(1)

Codziennie czytamy fragment z listów świętych niewiast!
Cytaty będą udostępniane na mediach społecznościowych a także na blogu. Jesteś ciekawa o czym pisały między sobą? Zapraszamy do odkrywania tych tekstów.

 

(2) 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszej filmowej serii Między Niewiastami - bo będzie właśnie o... pisaniu listów! (premiera w poniedziałek 27.05 - wieczorem)

 

 

(3) 

Zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu, które trwa na naszym profilu na Instagramie w dniach 27.05-1.06. A do wygrania dwa zestawy (w każdym z nich: 2 kubeczki i 2 zestawy papeterii)

Aby wziąć udział w rozdaniu, należy:

1. W dniach 27.05-1.06 umieścić na swoim profilu Instagram post (zdjęcie plus opis) dotyczący relacji między niewiastami w kontekście... listowym. Wspomnienie jakiejś korespondencji? Sentymentalna kartka? A może Twoja wyjątkowa lektura w tym temacie lub... podjęcie wyzwania właśnie teraz, by napisać list/kartkę?
2. W poście należy oznaczyć nasz profil @ubogacona, a także dodać hasztagi: #uBOGAcONA #tydzienmiedzyniewiastami
3. Profil musi być publiczny (byśmy mogły zobaczyć zdjęcie)
4. Wyniki rozdania będą ogłoszone 3.06 na profilu Instagramowym.
5. Dwie osoby otrzymają zestaw: 2 kubeczki + 2 zestawy papeterii (z możliwością wyboru wzorów zarówno kubeczków, jak i papeterii)

 

(4)

sklepiku wyjątkowy zestaw z okazji Tygodnia Między Niewiastami (dostępny tylko do 1.06 lub do wyczerpania zapasów),
a zestaw oczywiście... z papeteriami! Dodatkowo do papeterii 2 pocztówki oraz unikalny zestaw pytań na spotkania między niewiastami. 

 

(5) 

Zapowiedź!

Zdradzamy, że już w lipcu pojawi się... program formacyjny dotyczący budowania relacji Między Niewiastami! Będzie on okazją, by jeszcze pogłębić swoją świadomość tych relacji, ich miejsce w naszym życiu i znaleźć praktyczne wskazówki.

 

***

Tydzień Między Niewiastami to inicjatywa zapoczątkowana w projekcie Serce Kobiety w 2017 r.  Zobacz I edycja, czyli początki.


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.