Czy wiesz, że jesteś poWOŁANA?
Czy wiesz, do czego Bóg powołał Ciebie?
Jak odkryć - usłyszeć - to WOŁANIE i jak na nie odpowiedzieć?

Jak trwać na tej drodze?


 

Zapraszamy Cię na kobiece rekolekcje, podczas których będziemy rozważać nasze powołanie. Po pierwsze - nasze powołanie do świętości! Ale także do konkretnej drogi (którą już może obrałyśmy, a może jeszcze nie - i to niezależnie od stanu). 

Rekolekcje odbędą się w dniach 3-5.05.2019 (w piątek zaczynamy ok. godz. 16, w niedzielę kończymy po obiedzie, czyli ok. godz. 14).

Miejscem naszych rekolekcji będzie Szymanów - klasztor Sióstr Niepokalanek, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej. Jest to także miejsce szczególnie związane z bł. Marceliną Darowską (która jest patronką maja w Kalendarzu Kobiety 2019! Czy to przypadek? Raczej nie!) Będzie więc niezwykła okazja, by pomodlić się przy jej grobie i jeszcze lepiej ją odkryć.

Chcemy w tym czasie poprzez konferencję, wyciszenie i modlitwę słuchać głosu Pana. Chcemy także doświadczyć siły wspólnoty i kobiecych relacji, więc będzie też dużo czasu na bycie między niewiastami.

Rekolekcje poprowadzą: s. Maria Donata (niepokalanka), Katarzyna Marcinkowska (założycielka projektu uBOGAcONA) wraz z zespołem. 

Aby zapisać się na rekolekcje, prosimy o mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ilość miejsc ograniczona ze względu na bazę noclegową.
Całość kosztów rekolekcji to 220 zł (w tym oczywiście noclegi, pełne wyżywienie i materiały). 

 


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.