22 listopad 2018

Spotkanie odbędzie się w godz. 10-18 w Niepokalanowie (w sali św. Bonawentury na terenie sanktuarium w Niepokalanowie - Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, Teresin). 

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia w Niepokalanowie będziemy przeżywać spotkanie między niewiastami skupione wokół Maryi. Będziemy odkrywać, kim jest Ona w Bożym zamyśle, a także kim jest w naszym życiu. Czego możemy nauczyć się od Niej? Jaką drogę kobiecości i świętości ukazuje nam Ona? Jak zaprosić Ją do naszej codzienności? Jak może wyglądać przyjaźń z Tą Najpiękniejszą z kobiet? 

Podczas spotkania wysłuchamy konferencji (s. Maria Donata, niepokalanka oraz Katarzyna Marcinkowska) i świadectw, będzie czas na własną refleksję i rozmowy między niewiastami. Szykujemy także artystyczne niespodzianki! Ważnym elementem będzie także wspólna modlitwa i Msza święta. 

To będzie piękny czas skupienia, umocnienia i uBOGAcenia w adwencie. Będzie to także wprowadzenie w temat - wokół którego będziemy przeżywać kolejny rok z Kalendarzem Kobiety - w temat świętości.  

Koszt biletu: 65 zł (W ramach biletu: obiad, materiały konferencyjne, ciastko i kawa).

Bilety do nabycia w sklepiku.

 

Relacja ze spotkania na naszym blogu: uBOGAcony Niepokalanów - czyli kilka wspomnień z adwentowego między niewiastami.

 


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.