Czy to tylko Kalendarz? :-) 

Spotkamy się już 28.11, by zainspirować się do jak najowocniejszego korzystania z Kalendarza!

O godz. 20.30 - każda zalogowana użytkowniczka platformy ubogacona.pl będzie mogła wziąć aktywny udział w spotkaniu!

Zapraszamy!

PS. Webinar można zobaczyć na platformie po zalogowaniu i wybraniu modułu ,,Sakiewka".

 

Spotkanie odbędzie się w godz. 10-18 w Niepokalanowie (w sali św. Bonawentury na terenie sanktuarium w Niepokalanowie - Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, Teresin). 

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia w Niepokalanowie będziemy przeżywać spotkanie między niewiastami skupione wokół Maryi. Będziemy odkrywać, kim jest Ona w Bożym zamyśle, a także kim jest w naszym życiu. Czego możemy nauczyć się od Niej? Jaką drogę kobiecości i świętości ukazuje nam Ona? Jak zaprosić Ją do naszej codzienności? Jak może wyglądać przyjaźń z Tą Najpiękniejszą z kobiet? 

Podczas spotkania wysłuchamy konferencji (s. Maria Donata, niepokalanka, Katarzyna Marcinkowska) i świadectw, będzie czas na własną refleksję i rozmowy między niewiastami. Szykujemy także artystyczne niespodzianki! Ważnym elementem będzie także wspólna modlitwa i Msza święta. 

To będzie piękny czas skupienia, umocnienia i uBOGAcenia w adwencie. Będzie to także wprowadzenie w temat - wokół którego będziemy przeżywać kolejny rok z Kalendarzem Kobiety - w temat świętości.  

Koszt biletu: 65 zł (W ramach biletu: obiad, materiały konferencyjne, ciastko i kawa)

Bilety do nabycia w sklepiku www.sklep.ubogacona.pl