Adwent - czas oczekiwania na narodziny Jezusa. Oczekiwanie na Jego przyjście. Ale to też czas, kiedy rozprasza nas wiele komunikatów, zadań, głosów. Czy jesteś chętna, by skupić się w tym roku naprawdę na Nim? By na Niego czekać, ale... nie tyle siedząc i odliczając minuty. Można przecież czekać, wychodząc Mu naprzeciw!

Gotowa, by zapalić swoją lampę i ruszyć z nami?

Chcę zaprosić Cię do adwentowej drogi Czekając na Jezusa. Nie będzie to droga wielkich wyzwań, ale mała droga porządkowania swoich myśli, mała droga słuchania Jego Słów, słuchania tych kobiet, które już są w Jego Ramionach! Chcemy skupić się na Jezusie. Idąc, oczekując, wypatrując, czuwając, ale też rozpoznając... że przecież On jest już z nami.

Czekając na Jezusa | program adwentowy z notesem

Każda zarejestrowana użytkowniczka platformy ubogacona.pl może do nas dołączyć - nie trzeba się nigdzie zapisywać! Wystarczy w każdym tygodniu adwentu w Sakiewce odszukać nową część adwentowego notesu. Materiał będzie ukazywał się w sobotę poprzedzającą adwentową niedzielę (czyli: 30.11, 7.12, 14.12, 21.12).

W notesie znajdziesz: sigla do czytań na każdy dzień, cytaty świętych kobiet oraz propozycję zadania. Materiał jest przygotowany do druku, ale oczywiście można z niego korzystać elektronicznie, a notatki wpisywać np. w kalendarz. To nie koniec jednak! Propozycja ta jest wpisana w cały rytm formacji uBOGAconych. W każdy adwentowy poniedziałek o 6.30 odbędzie się transmisja wprowadzająca w tydzień (można ją obejrzeć przez cały dzień - cały poniedziałek - do północy). A w czwartki o godz. 21.00 (5.12, 12.12, 19.12) zapraszam również na platformę na LIVE 2 - będziemy razem odmawiać całą część różańca we wszystkich naszych intencjach (będą to tajemnice radosne) ! Jeśli jesteś w trakcie nowenny pompejańskiej, jak najbardziej może być to jedna Twoja część.

 

Chodź z nami,
bądź uBOGAcONA!


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.

You have no rights to post comments