Jak w naszej codzienności, w której tak wiele głosów próbuje zwrócić naszą uwagę, możemy usłyszeć głos Boga? Jak słuchać, by naprawdę usłyszeć Pana?

Zapraszamy Cię na rekolekcje dla kobiet, podczas których będziemy przyglądać się temu, jak słuchamy oraz odkrywać, co w słuchaniu Boga najbardziej nam przeszkadza. Naszym szczególnym tematem będzie Słowo Boże. W czasie rekolekcji przewidziane: konferencje, czas medytacji, adoracja, możliwość spowiedzi i rozmów duchowych, a także rozmowy między niewiastami. W czasie rekolekcji są ściśle wyznaczone godziny ciszy. 

Szczegóły

Rekolekcje odbędą się w dniach 7-9.02.2020 (w piątek zaczynamy o godz. 18, a w niedzielę kończymy po obiedzie, czyli ok. godz. 14).

Miejscem naszego spotkania będzie Szymanów - Dom rekolekcyjny przy klasztorze Sióstr Niepokalanek, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej. 

Rekolekcje poprowadzą: br. Adam Zwierz (kapucyn), s. Maria Donata (niepokalanka), Katarzyna Marcinkowska (założycielka projektu uBOGAcONA).

Aby zapisać się na rekolekcje, prosimy o mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona ze względu na bazę noclegową.
Całość kosztów rekolekcji to 230 zł (w tym: noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych, pełne wyżywienie i materiały rekolekcyjne). 

***

Dlaczego rekolekcje są tak ważne?
O tym posłuchasz tutaj:

 


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.

You have no rights to post comments