Zbliżające się do końca wakacje 2019 to znak, że coraz bliżej nowy Kalendarz Kobiety - na 2020 rok! Kalendarz, którego droga tworzenia była najbardziej kręta... w moim sercu.  Kalendarz, którego miało nie być, a już na pewno nie miał być o Maryi. Ale będzie. Własnie taki. Ukwiecony. W błękicie (bardziej lub mniej dosłownie). 

Nie chcę jeszcze zdradzić wszystkiego. Jest i coś, czego - jak podejrzewam - nie odgadłyby nawet najwierniejsze użytkowniczki Kalendarza Kobiety (a są i takie, co mają wszystkie 6 wydań!). Ale kilka informacji mogę przekazać. Zwłaszcza tych, o które najwięcej jest pytań.

  • Kalendarz będzie miał ilustracje, nie kolorowanki (ale będzie możliwość mieć też kolorowanki i wiem, że takie oświadczenie można zinterpretować na wiele sposobów!). Ilustracje - jak w poprzednich dwóch latach - autorstwa Uli Marzec
  • Kalendarz będzie miał twardą oprawę - jak zawsze. Nie, to nie będzie i tym razem malutkim kalendarzem do torebki - bo on nigdy nie miał takich aspiracji. 
  • Będzie więcej miejsca do pisania na każdy dzień (z wyjątkiem niedzieli - ona bez zmian).
  • Nadal wszystkie tygodnie będą rozpoczynały się od niedzieli (np. w planerach miesięcznych). Tak, wiem, że większość kalendarzy zaczyna tydzień od poniedziałku, ale uBOGAcONA chce przypominać sobie, że to jest ten pierwszy dzień każdego tygodnia.
  • Będą i w tym roku - już po raz czwarty - naklejki do kalendarza.
  • Będą dodatkowe materiały formacyjne (i nie tylko formacyjne) na platformie ubogacona.pl dla tych kobiet, które będą chciały więcej formacji, inspiracji i motywacji! :-) A już wiem, że jest wśród nas takich niewiast już bardzo dużo! 

 

Przedsprzedaż Kalendarza rozpocznie się 26.09.2019. Będzie można go zamówić oczywiście w sklepiku uBOGAcONA. Przedsprzedaż oznacza wyjątkową promocję, więc - jeśli zastanawiasz się nad przeżywaniem 2020 roku z Kalendarzem Kobiety, a przede wszystkim z Maryją - to warto już dziś wpisać sobie tę datę w kalendarz! :-) Przypomnienia pojawią się także na platformie ubogacona.pl oraz w social mediach. 

 

Oficjalna premiera Kalendarza Kobiety 2020: uBOGAcONA na drodze z Maryją będzie miała miejsce 11.10.2019. Tego dnia na pewno będzie się dużo działo! :-) Zamówienia złożone w przedsprzedaży będą wysyłane po premierze. Kalendarz do stycznia będzie musiał poczekać na swój czas, ale będzie i coś na ten czas dla wszystkich uBOGAconych i tych, które pragną dołączyć do klubu uBOGAconych! 

A zanim przedsprzedaż Kalendarza Kobiety 2020, zanim jego premiera... to jeszcze będą nowości!
Także zachęcam do czujności! ;-)

 


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.

You have no rights to post comments