26 listopad

Adwent - czas oczekiwania na narodziny Jezusa. Oczekiwanie na Jego przyjście. Ale to też czas, kiedy rozprasza nas wiele komunikatów, zadań, głosów. Czy jesteś chętna, by skupić się w tym roku naprawdę na Nim? By na Niego czekać, ale... nie tyle siedząc i odliczając minuty. Można przecież czekać, wychodząc Mu naprzeciw!

Przegląd poprzednich postów na blogu
21 listopad

Nie ma jednego sposobu na prowadzenie tego samego Kalendarza. Ile użytkowniczek, tyle pomysłów! Ważne jednak na początku, by poznać funkcje terminarza i jego możliwości. A kolejnym krokiem jest oczywiście wsłuchanie się w siebie - swoje potrzeby i pragnienia. Mam nadzieję, że zbiór wskazówek będzie inspiracją do tego, by jeszcze piękniej korzystać z Kalendarza Kobiety 2020

22 listopad

Jak w naszej codzienności, w której tak wiele głosów próbuje zwrócić naszą uwagę, możemy usłyszeć głos Boga? Jak słuchać, by naprawdę usłyszeć Pana?

19 listopad

Do wyboru w tym roku aż 4 okładki Kalendarza Kobiety 2020, ale także do wyboru... 4 programy formacyjne! Pojawiają się pytania, czym się sugerować, wybierając program? Który będzie najodpowiedniejszy na początek? Czy warto robić dwa na raz? I czym właściwie różnią się te ścieżki? 

05 listopad

Różaniec zachwyca mnie swoją prostotą i głębią. Mogą odmawiać go dzieci i dorośli. Ci, którzy dopiero poznają Boga, jak i ci, którzy idą z Nim już wiele lat. W modlitwie różańcowej razem z Maryją idziemy do Jezusa, a Matka prowadzi nas, pamiętając o naszym tempie i naszych krokach.

23 wrzesień

Jesteś na drodze do świętości? Czy wiesz, co dokładnie jest jej celem i jak powinna... wyglądać? I co takiego na tej drodze odkrywamy o swojej... niedoskonałości? Czy jest ona przeszkodą? Jak iść z nią - w stronę Nieba?

19 sierpień

Zbliżające się do końca wakacje 2019 to znak, że coraz bliżej nowy Kalendarz Kobiety - na 2020 rok! Kalendarz, którego droga tworzenia była najbardziej kręta... w moim sercu.  Kalendarz, którego miało nie być, a już na pewno nie miał być o Maryi. Ale będzie. Własnie taki. Ukwiecony. W błękicie (bardziej lub mniej dosłownie).