31 grudzień 2018

W 2019 roku kierujemy nasze spojrzenia i serca... ku Niebu! Chcemy odkrywać, czym jest świętość, pragniemy odkrywać konkretne kobiety, które przeszły już swoją ziemską wędrówkę i osiągnęły Najważniejszy Cel - największą bliskość Boga!

uBOGAcONE Kalendarium Liturgiczne - czas start!

W 2019 roku kierujemy nasze spojrzenia i serca... ku Niebu! Chcemy odkrywać, czym jest świętość, pragniemy spotykać konkretne kobiety, które przeszły już swoją ziemską wędrówkę i osiągnęły Cel! Dlatego Kalendarz Kobiety 2019 wypełniony jest obecnością świętych i błogosławionych niewiast, a także myślami o świętości!

W Kalendarzu na każdy tydzień wybrana została jedna patronka (której wspomnienie obchodzimy w danym tygodniu - z małymi wyjątkami). W Kalendarzu znajdziesz krótkie biografie tych postaci, a więcej... odkryjesz dzięki Kalendarium stworzonemu na platformie ubogacona.pl! To wyjątkowe Kalendarium Liturgiczne dostępne jest dla każdej zarejestrowanej i zalogowanej użytkowniczki ubogacona.pl  

W każdym tygodniu przy pomocy Kalendarium możemy poznawać życie i drogę do świętości jednej kobiety. Pomocą jest biografia, zdjęcie oraz niespodzianki (w różnej częstotliwości) - np. cytaty w pięknej graficznej formie, video, dodatkowe zdjęcia lub coś do pobrania. 

 

Gdzie znaleźć materiały z Kalendarium?

Po zalogowaniu wyświetlają się na komputerze - pod ikonkami profilowymi a nad wiadomościami w formie slajdera.

 

Ważne: materiały na platformie do danej bohaterki możesz odkrywać tylko w tygodniu, w którym nam towarzyszy. Nie ma możliwości powrotu do archiwum. Warto więc wyznaczyć sobie stały cotygodniowy rytm odkrywania świętych!

 

Misja: Niebo!

Na koniec każdego miesiąca zapraszamy także na nasze spotkanie na żywo - uBOGAcONA między niewiastami. Misja: Niebo! Transmisja jest dostępna dla wszystkich użytkowniczek platformy - link do spotkania pojawia się chwilę wcześniej w wiadomości wewnętrznej.

Każde spotkanie jest okazją do wspólnej modlitwy, do przypomnienia sobie bohaterek mijającego miesiąca, podzielenia się tym, co było w ich historiach najbardziej poruszające i tym, czego uczą nas o drodze do świętości! Od marca także na każde spotkanie uczestniczki otrzymują pdf do pracy. 

***

 


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.