Gotowa, by zapalić swoją lampę i ruszyć z nami?

Chcę zaprosić Cię do adwentowej drogi Czekając na Jezusa. Nie będzie to droga wielkich wyzwań, ale mała droga porządkowania swoich myśli, mała droga słuchania Jego Słów, słuchania tych kobiet, które już są w Jego Ramionach! Chcemy skupić się na Jezusie. Idąc, oczekując, wypatrując, czuwając, ale też rozpoznając... że przecież On jest już z nami.

Czekając na Jezusa | program adwentowy z notesem

Każda zarejestrowana użytkowniczka platformy ubogacona.pl może do nas dołączyć - nie trzeba się nigdzie zapisywać!

Materiały i pomoce: 

  • na każdy tydzień karta pracy  w formie notesu - w którym można zapisywać najważniejsze słowa z Pisma, rozważać fragmenty z pism świętych kobiet (fragmenty o Jezusie i relacji z Nim!), a także wykonać małe zadania | Materiał będzie pojawiał się w każdą sobotę poprzedzającą niedzielę adwentu (30.11, 7.12, 14.12, 21.12) w Sakiewce w folderze Czekając na Jezusa | Adwent

  • w każdy adwentowy poniedziałek (2.12, 9.12, 16.12, 23.12) o 6.30 odbędzie się transmisja wprowadzająca w temat (i to jeszcze zgodnie z 6 obszarami formacji Marty i Marii!:-) Transmisja poniedziałkowa w zakładce LIVE 1. Domyślam się, że godzina może kolidować z mszami roratnimi. Ale spokojnie! Nagrania z transmisji będą dostępne do północy.

  • w każdy adwentowy czwartek (5.12, 12.12, 19.12) o godz. 21.00 zapraszam także na wspólną modlitwę w naszych wszystkich intencjach - częścią różańca - będziemy rozważać tajemnice radosne (Jeśli jesteś w trakcie nowenny pompejańskiej, jak najbardziej możesz przyjść ze swoją intencją i odmówić z nami swoją część :-) 

 

Chodź z nami,
bądź uBOGAcONA!


Żeby komentować artykuły należy się zalogować.